Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Stara strona LO

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Witamy Was na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tu informacje o naszej szkole, miasteczku w którym żyjemy czyli Drohiczynie. Zapraszamy do rejestrowania się, będziecie mogli dzięki temu udzielać sie na naszym forum :)

Życzymy miłego surfowania...


Pielęgnujemy pamięć o tych, którzy odeszli

W życiu każdego człowieka są chwile sprzyjające refleksjom. Są dni, kiedy pogrążamy się w zadumie nad losem...

Otrzęsiny klas I 2015

Dnia 28.10.2015 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszychZapraszamy do fotorelacji

Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2015

Szanowne Panie Dyrektor, drodzy Nauczyciele,

wszyscy pracownicy naszego Liceum!


Dzień Edukacji Narodowej to Wasze święto. Jest to dobry czas na chwile refleksji i podziękowań. Wszyscy dobrze wiemy jak trudna jest rola nauczyciela. To wielkie wyzwanie i odpowiedzialność, przede wszystkim za nasze wykształcenie, ale również za nasze wychowanie. W szkole nie tylko zdobywamy wiedzę. Uczymy się również życia i wybierania tego, co jest naprawdę wartościowe. Wasza praca to nie tylko nauka w szkole ale również poświęcanie swojego czasu na sprawdzanie klasówek, kartkówek czy prac domowych. Z pewnością jest to często żmudne i męczące.

W imieniu wszystkich uczniów chcieliśmy podziękować Wam, drodzy nauczyciele za cały trud wniesiony w nasz rozwój i wykształcenie. Życzymy Wam wiele radości i satysfakcji z wykonywanego przez Was zawodu. Niech każdy dzień będzie przepełniony sukcesami zawodowymi. Miejcie siły do przekazywania wiedzy, dzięki której w przyszłości będziemy mogli zdobyć upragniony zawód i wykształcenie. Życzymy Wam również, abyście widzieli sens w tym co robicie i nie zniechęcali się trudnościami, które na pewno się pojawią. Niech każda wasza lekcja przepełniona będzie uśmiechem zachęcającym nas jeszcze bardziej do przyswajania nauki.

Nie możemy zapomnieć również o wszystkich pracownikach szkoły, którzy troszczą się o jej jak najlepsze funkcjonowanie. Wasza praca umila i ułatwia nam naukę. Dziękujemy Wam za to i życzymy wiele sił i entuzjazmu w pracy.

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy szczególnie podziękować Panu Burmistrzowi Wojciechowi Borzymowi oraz Pani Inspektor Oświaty Elżbiecie Jaroć za otwartość i chęć pomocy, tej materialnej przede wszystkim. Życzymy dużo zdrowia i wielu osiągnięć zawodowych!

Samorząd Uczniowski


Zapraszamy do fotorelacji

Wyniki wyborów do Rady Samorządu LO

Wyniki wyborów do Rady Samorządu LO w dziale: Samorząd Uczniówski.

Wybory do SU

W czwartek, 17 września 2015r. na 7 godz. lekcyjnej odbędą się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego Liceum.

Wygenerowano w sekund: 0.02
6,083,473 Unikalnych wizyt