Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowe zdjęcie

Stara strona LO

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Witamy Was na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tu informacje o naszej szkole, miasteczku w którym żyjemy czyli Drohiczynie. Zapraszamy do rejestrowania się, będziecie mogli dzięki temu udzielać sie na naszym forum :)

Życzymy miłego surfowania...


Ciągle żyją w naszej pamięci

27 października 2016 roku nauczyciele i uczniowie LO im. J. I. Kraszewskiego w Drohiczynie odwiedzili pobliski cmentarz, gdzie na grobach zmarłych nauczycieli, pracowników szkoły, ludzi zasłużonych dla społeczności lokalnej, żołnierzy poległych w obronie Ojczyzny, złożyli wiązanki i zapalili znicze.


Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach

Od wielu lat uczniowie Zespołu Szkół w Drohiczynie uczestniczą w zajęciach laboratoryjnych, wykładach oraz ćwiczeniach organizowanych w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach.

21.10.2016 r. licealiści klas I, II i III wzięli udział w XVIII edycji Festiwalu.

 

Zapraszamy na naszą fotorelacje

Dzień Edukacji Narodowej 2016

W dniu 13 października 2016 roku w naszym liceum odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Licealiści pod opieką pani Ewy Raduchy przygotowali humorystyczne przedstawienie. Odegrali krótką scenkę o pomocach naukowych przydatnych zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

Następnie uczniowie przygotowali „koncert życzeń” dla nauczycieli z okazji Dnia Nauczyciela. Pomiędzy życzeniami wplecione zostały piosenki wykonane przez szkolny zespół muzyczny.Funkcjonariusze Policji i Straży Granicznej w naszej szkole

18 października 2016 do naszego Liceum zawitali specjalni goście: Policja i Straż Graniczna. Głównym tematem spotkania był handel ludźmi. Stróże prawa przybyli uświadomić najstarszych uczniów, którzy już wkrótce wyruszą w świat, aby byli ostrożni w otoczeniu, w którym się znajdują.

Spotkanie maturzystów z przedstawicielami uczelni wyższych

We wtorek 18 października 2016 roku odwiedzili nas przedstawiciele szkół wyższych. Podczas godzinnego spotkania maturzyści zapoznali się z ofertą AWF w Białej Podlaskiej i  Collegium Mazowia w Siedlcach. Zaprezentowane zostały również oferty wybranych szkół wyższych z Warszawy oraz Lublina.

 

 

Zapraszamy na naszą fotorelacje

Wygenerowano w sekund: 0.02
7,484,009 Unikalnych wizyt