Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Losowe zdjęcie

Stara strona LO

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Witamy Was na naszej stronie internetowej. Znajdziecie tu informacje o naszej szkole, miasteczku w którym żyjemy czyli Drohiczynie. Zapraszamy do rejestrowania się, będziecie mogli dzięki temu udzielać sie na naszym forum :)

Życzymy miłego surfowania...


Wspólne czytanie "Wesela"

Wspólna lektura „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego

 

Akcja Narodowe Czytanie, organizowana od 2012 roku, pod patronatem Prezydenta RP, tegoroczną inaugurację miała 2 września w Ogrodzie Saskim, w Warszawie, z udziałem Pary Prezydenckiej. Polacy, podczas internetowego głosowania, wybrali, spośród czterech propozycji, dramat symboliczny Stanisława Wyspiańskiego Wesele.


Zapraszamy na naszą fotorelacje

Wybory do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego

A jak aktywność, czyli współdecydujemy o życiu naszej szkoły

Aktywność uczniowska przebiega w różnych kierunkach. Początek roku szkolnego to czas wielu projektów i planów działań. Dużym zainteresowaniem cieszy się to wszystko, co dotyczy samorządności. Licealiści na tej płaszczyźnie przejawiają szczególny typ aktywności. Chcą decydować o uroczystościach szkolnych oraz imprezach służących integracji środowiska. By móc wypowiadać się w ważnych kwestiach związanych z funkcjonowaniem szkoły, młodzież licealna demokratycznie wybrała 27 września opiekuna SU na rok szkolny 2017 /2018 (została nim pani Bożena Niemyńska) oraz przedstawicieli klas – członków szkolnego samorządu.

Salon Maturzystów 2017

Tak jak w ubiegłych latach, 14 września 2017 r. uczniowie klasy III uczestniczyli w „Salonie Maturzystów” organizowanym przez Perspektywy. W tym roku gościliśmy w kampusie Uniwersytetu w Białymstoku. Na wydziałach chemii i matematyki mogliśmy zwiedzić stoiska i prezentacje kilkunastu wyższych uczelni. Uczestniczyliśmy w prelekcjach dotyczących egzaminów dojrzałości, przygotowanych przez ekspertów z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży.

„Salon Maturzystów” to wydarzenie, które umożliwiło nam poznanie oferty edukacyjnej różnych szkół. W ciągu krótkiego czasu mogliśmy zebrać konkretne informacje od ludzi, którzy dobrze znają poszczególne uczelnie.


Zapraszamy na naszą fotorelacje

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku oficjalnie zakończyliśmy nasze wakacje. Odrobinę niewyspani, ale mimo to szczęśliwi wstaliśmy rano aby rozpocząć nowy rok przygód, nauki i doświadczeń. Spotkaliśmy się najpierw w Katedrze drohiczyńskiej na Mszy Świętej, a potem na szkolnym korytarzu. Powitaliśmy naszych kolegów oraz grono pedagogiczne. Przemówienia Pani Dyrektor oraz Pana Burmistrza wprowadziły nas w atmosferę nowych wyzwań i dały motywację do ciężkiej pracy w roku szkolnym 2017/2018.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nauce oraz wytrwałości, a naszym pedagogom cierpliwości i pociechy ze swoich wychowanków.

Julia Gontarz kl.II

Zapraszamy na naszą fotorelacje

 

Rozdanie świadectw

UWAGA MATURZYŚCI!

Rozdanie świadecstw maturalnych odbedzie się
30 czerwca 2017 r. o godz. 11.00


Wygenerowano w sekund: 0.03
8,456,520 Unikalnych wizyt