12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Powiatowe zawody w futsalu

Dnia 9 października 2014 roku w naszej szkole odbyły się  powiatowe zawody w futsalu. W turnieju udział wzięły cztery drużyny:

· LO Drohiczyn

· ZSR Czartajew

· ZSR Ostrożany

· LO Siemiatycze

Każda z drużyn rozegrała trzy mecze. Każdy mecz trwał 30 min - dwie połowy, jedna 15 min. Drużyna naszego liceum prowadzona przez Pana Mariusza Nielipińskiego zwyciężyła w każdym meczu.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną z Ostrożan. Wynik meczu to 4:1 dla Drohiczyna. W pierwszej połowie strzeliliśmy 2 bramki. Pierwszą zdobył Hubert Zabokrzecki, następną Kacper Kosiński. Druga połowa zaowocowała bramką Wojtka Sielewonowskiego. Drużynie przeciwnej również udało się strzelić gola.  Bramkę zdobył Adrian Jadłowski. W tej połowie doszło również do kilku niesamowitych obron ze strony Piotrka Odorczuka.

W drugim meczu konkurowaliśmy z drużyną ZSR Czartajew. Mecz był zdominowany przez nasza drużynę i  zakończył się wynikiem 8:1. W pierwszej połowie zdobyliśmy aż 5 bramek ( pierwszą zdobył Kacper Kosiński, drugą Wojtek Sielewonowski, trzecią ponownie Kacper, a ostatnie dwie Michał Marciniak). Jednakże przeciwnik nie pozostał nam dłużny i odwdzięczył nam się bramką w wykonaniu Kempickiego. W drugiej połowie zdobyliśmy nieco mniej punktów. Kolejne dwie bramki powędrowały na konto Kacpra, a końcową zdobył Maciej Warzyński.

Ostatni, trzeci mecz był emocjonującym spotkaniem. Rozegraliśmy go z LO z Siemiatycz. Zakończył się on wynikiem 4:1 dla naszej drużyny. W pierwszej połowie zdobyliśmy 3 bramki. Dwie udało się strzelić Kacprowi, ostatnia była dość nietypowa, gdyż po strzale Maćka zabrzmiał gwizdek kończący połowę, a po nim piłka wpadła do bramki. Werdykt sędziego brzmiał jednoznacznie: gol został uznany. W tej połowie również prawie straciliśmy punkt, lecz dzięki interwencji Pana Mariusza Nielipińskiego, sędziowie nie uznali gola, który padł  w wyniku jawnego złamania regulaminu przez naszych rywali. Drużyna z Siemiatycz nie była zadowolona z przebiegu sytuacji, co dało o sobie znać w kolejnej części meczu. Druga połowa była dość brutalna. W jej trakcie dokonano wielu fauli na naszych zawodnikach, szczególnie Wojtku.  Michał  Marciniak zdobył dość spektakularną bramkę kończąc mecz.

Każde spotkanie dostarczyło kibicom wielu piłkarskich emocji, wyniki dały nam olbrzymią satysfakcję, a nasza drużyna może być dumna ze swoich wyników. Trzymamy juz kciuki za kolejne spotkania.