Orzęsiny klas pierwszych

Dzień 23 października 2014 roku okazał się przełomową datą dla pierwszoklasistów. Wówczas, na godzinie wychowawczej, przestaliśmy określać ich mianem "kotków" i przyjęliśmy do grona licealistów.

To istotne wydarzenie wiązało się z licznymi konkurencjami, wśród których wyróżnić można m.in.: muzyczny quiz "Tak to leciało", przezabawne prezentacje klas oraz ich maskotek, jak również popularną grę kalambury. Ponadto, nasi młodsi koledzy odkryli w sobie talent plastyczny, rysując z zawiązanymi oczami podobizny kotów. Dodatkowo nasze spotkanie "osłodziły" smakowite ciasta przygotowane przez pierwszaków, którym oczywiście dziękujemy za poczęstunek.

Takim oto sposobem pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni w społeczność naszego Liceum. Rywalizację wygrała klasa Ib, i to oni mają do wykorzystania dzień bez pytania. Gratulujemy! W wirze szkolnego życia przyda się Wam ten bonus.

Pochwały nalezą się również uczniom klas II, którzy przygotowali taką formę zabawy. Szczególnie zaangażowali się Magda Chrząstowska, Damian Pietruk, Dominik Kołtun, Dawid Wojtkowski, Michał Lipiński. Wspierały ich Weronika Moczulska oraz Kornelia Olechno.

Elżbieta Mioduszewska, Laura Rybałtowska, klasy III AB

Zapraszamy do fotorelacji