10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Powiatowe zawody w futsalu cz.2

Dnia 21 października odbyła się kolejna runda powiatowych zawodów w futsalu. Tym razem gospodarzami turnieju był Zespół Szkół Rolniczych  w Ostrożanach. Podobnie jak ostatnio,  przyszło nam zmierzyć się z drużynami LO Siemiatycze, ZSR Czartajew, ZSR Ostrożany.

Pan Mariusz Nielipiński kolejny poprowadził naszą drużynę do zwycięstwa. O godzinie 9 zagraliśmy przeciwko drużynie Gospodarzy. W  pierwszej części zdobyliśmy 2 gole,  w wykonaniu Kacpra Kosińskiego, co podniosło morale naszej drużyny. Drugą połowę rozpoczęliśmy równie dobrze, gdyż niedługo po gwizdku zdobyliśmy dwie bramki dzięki Wojtkowi Sielewonowskiemu. Przeciwnikowi udało się zdobyć bramkę, lecz Hubert Zabokrzecki nie pozostał dłużny i odpłacił przeciwnikom bramką. W tym meczu nie można zapominać o spektakularnych obronach Piotrka Odorczuka. Po 30 minutach spotkania skończyliśmy z wynikiem 5:1.

Następny mecz rozegraliśmy z reprezentacją z Siemiatycz. Był to mecz dostarczający wielu emocji.W większości pozytywnych, lecz miały miejsce nieprzyjemne sytuacje. Jednakże ten mecz również wygraliśmy. Pierwsza połowa była bardzo zacięta. Przeciwnik nie dopuszczał nas do swojego pola karnego. Mimo tego, po wznowieniu z autu, Hubertowi udało się zdobyć gola. Na twarzach przeciwników można było dostrzec zmęczenie towarzyszące zdenerwowaniu. Po kilku próbach przeciwnikowi udało się zdobyć bramkę. W drugiej części spotkania, po strzeleniu gola przez Huberta, doszło do dwóch poważnych faull na Wojtku. Został uderzony w kostkę oraz w udo, jednakże nie przeszkodziło to naszemu koledze w zdobyciu bramki zamykającej spotkanie. Ostatecznie wygraliśmy 3:1

Ostatni mecz stoczyliśmy z drużyną Czartajewa. Ponownie nie odpuściliśmy naszemu przeciwnikowi, co zaowocowało dwucyfrowym wynikiem dla naszej drużyny. Zdobyliśmy aż 10 bramek! Podczas pierwszej połowy udało się to Hubertowi, Kacprowi oraz Kamilowi. W drugiej połowie zaczęliśmy pewniej niż w pierwszej, w wyniku czego Kacper zdobył  2 bramki, a kolejną Wojtek. Nie dając przeciwnikom szans, Kacper ponownie zdobył gola, po nim udało to się Dawidowi i Wojtkowi. Ostatnią bramkę strzelił Dawid. Nasza obrona spisała się wspaniale, zachowując czyste konto.

Kolejne zwycięstwo naszej drużyny. Miejmy nadzieje, że pozostanie tak do końca. Trzymamy kciuki za Was chłopaki!