Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Stara strona LO

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Jubileusz

Jeśli nie znalazłeś sposobu na zatrzymanie czasu,

pozwól minionym chwilom powrócić we wspomnieniach

 


Szanowni Absolwenci

Liceum Ogólnokształcącego im. J. I. Kraszewskiego w Drohiczynie!


To zaszczyt móc gościć Państwa w murach naszej szkoły z okazji kolejnych spotkań jubileuszowych. Każde takie spotkanie to święto wspomnień i wzruszeń absolwentów, grona pedagogicznego, pracowników szkoły oraz uczniów. To okazja do niezapomnianych spotkań, przerywanych dźwiękiem szkolnego dzwonka. Trudno być obojętnym wobec ludzi i miejsc, przypominających najpiękniejsze czasy młodości.

Miło nam przypomnieć, iż w następnym roku szkolnym 2018/ 2019 społeczność uczniów i absolwentów odkryje setną kartę historii i tradycji naszego liceum. Jesteśmy przekonani, że Jubileusz placówki, na sukces i popularność której pracowały całe pokolenia nauczycieli i pracowników szkoły, stanie się niezwykłym przeżyciem.

W związku z tym pragniemy, abyście Państwo powrócili do tego, co w pamięci ocalało jako obraz najpiękniejszych lat życia. Ze szczególnym wzruszeniem informujemy, że w dniach 15 czerwca 2019 roku będziemy świętować setną rocznicę powstania Liceum Ogólnokształcącego im. J.I. Kraszewskiego w Drohiczynie. Z nadzieją i oczekiwaniem liczymy, że mury Zespołu Szkół w Drohiczynie gościć będą w tych dniach liczne grono Absolwentów i Przyjaciół liceum.

Już teraz serdecznie zapraszamy na wspólne obchody tego najpiękniejszego Jubileuszu.

Drodzy Absolwenci, z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na poprzednich spotkaniach jubileuszowych. Dziękujemy również tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości. Osoby pragnące podzielić się ciekawymi materiałami na temat historii naszej szkoły (zdjęcia, wspomnienia, pamiątki), zapraszamy do współtworzenia niezwykłego wydarzenia, jakim będą obchody 100-lecia liceum w Drohiczynie.

Od nowego roku szkolnego 2018/2019 będziemy publikować kolejne informacje dotyczące organizacji obchodów 100 – lecia szkoły. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej naszej szkoły.

Wszelkich informacji na temat obchodów udzielamy pod adresem zsdrohiczyn@wp.pl i numerem telefonu 856557025

 

Organizatorzy

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.04
12,537,934 Unikalnych wizyt