"Kabarety na Dzień Kobiety"

Od zawsze wiedziałem, że w naszej szkole jest wiele talentów. 8 marzec był zatem doskonałą okazją do zaprezentowania się... męskiej części uczniów....

Występ grupy muzycznej "Limbos"

Limbos

Dnia 02.03.2010r. w naszym Liceum odbył się koncert grupy muzycznej "Limbos". Tegoroczny występ był pod hasłem "Muzyczna natura człowieka". Muzycy zagrali nam wiele utworów zaczynając od tych starszych, klasycznych kończąc na muzyce współczesnej. Wszyscy świetnie się bawili, a muzyka wprawiła nas w dobry nastrój.

Panowie z grupy "Limbos" obchodzili ostatnio 25 lecie swego istnienia - życzymy Wam dalszych sukcesów i jeszcze większego grona słuchaczy!

Spotkanie maturzystów z policjantami

Zdjęcie grupoweDnia 2 marca 2010r. w sali nr. 4 Liceum Ogólnokształcącego w Drohiczynie odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach: panem Grzegorzem Gilarem i panem Andrzejem Kosińskim.

Nekrolog

Zamiast śmierci
racz z uśmiechem przyjąć Panie
pod Twe stopy
życie moje jak różaniec

ks. Jan Twardowski

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 1 marca 2010r. zmarła

Pani Halina Mirończuk

- szanowany nauczyciel, wychowawczyni wielu pokoleń,
długoletni Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego
im. J.I. Kraszewskiego w Drohiczynie.
Swoje życie zawodowe z pasją poświęciła pracy z młodzieżą.
Kondolencje rodzinie składa

Dyrekcja Zespołu Szkół w Drohiczynie oraz Uczniowie

Zima

W tym roku niespodziewanie odwiedziła nas prawdziwa zima, jakiej dawno nie było. Uczniowie naszej szkoły mieli nie lada frajdę podczas ferii, ponieważ białego puchu wystaczyło na śnieżne szaleństwa. Niektórzy z nich uwiecznili piękne widoki, dlatego zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Alicji Jarockiej i Kacpra Grajewskiego. Naprawdę warto! :)